-Jetë dhe Stil

Makina e Google humbet në rrugët e TiranësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:10 - 04/05/16 |
root

Gjigandi ‘GOOGLE’ ka nisur prej disa ditësh fotografimin e rrugëve të qyteteve kryesore në Shqipëri, për t’i shtuar në shërbimin “Street View.”

Megjithatë, ndoshta as ata vetë nuk e kishin menduar me sa vështirësi do të përballeshin në rrugët e Shqipërisë.

Portali Albeu ka publikuar një video ku një nga makinat e Google duket se ka humbur në një nga rrugicat e kryeqytetit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas