Kronikë

Makina del nga rruga në Korçë, plagoset drejtuesja e mjetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:08 - 21/05/22 |
Opi Nion

Një aksident është shënuar në lagjen nr. 1, Korçë, ku ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetitl.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:10. Shtetasja S. C., duke drejtuar mjetin tip “Smart”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit, e cila fillimisht u transportuar në spitalin e Korçës dhe më pas u dërgua në Tiranë për mjekim më të specializuar./ Opinion.al

 

Pas