Kronikë

Makina del nga rruga, ndërron jetë 22-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:04 - 23/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në aksin rrugor Laç-Patok. Policia bën me dije se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z., 22 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga ,ku për pasojë ka gjetur vdekjen”, njofton policia.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas