Kronikë

Makina del nga rruga, humb jetën një person në ShkodërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:17 - 08/12/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme gjatë një aksidenti të ndodhur në rrugën Koplik-Hot në Shkodër.

Sipas të dhënave paraprake, shtetasi i identifikuar me inicialet M.L., 38 vjeç dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka  dalë nga rruga.

Drejtuesi i automjetit shtetasi M.L, pësoi  dëmtime të rënda  dhe gjatë rrugës për në spital ka ndërruar  jetë. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave  dhe shkakut të aksidentit.

Pas