Aktualitet

Makina del nga rruga, humb jetën 34-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:22 - 26/04/19 |
Geljano Fataj

Një 34-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në fshatin Rëmenj, të Pogradecit. Sipas policisë lokale aksidenti ka ndodhur pak pas mesnate, rreth orës 00:45.

Margilen Topi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin e drejtimit të automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë 34-vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit./Opinion.al

Pas