InstaBIZ

“Loriku është më i bukur se ty, ja si i përgjigjet Monika


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:32 - 10/09/18 |
b.f

Ajo ka fituar mjaft fansa dhe ndjekës shqiptarë në rrjetet sociale, pas lidhjes dhe martesës me ish-kapitenin e Kombetares, Lorik Cana.

Bukuroshja italiane, Monica tashmë ka krijuar një komunikim fantastik me ndjekësit dhe madje flet edhe në gjuhën shqipe, ose siç thotë ajo, përpiqet.

Së fundi Monica u ka kërkuar fansave që ta pyesin për çdo gjë interesante dhe një ndjekës i ka thënë se Lorik Cana është më i bukur se ajo.

“Loriku është më i bukur se ty, më fal”.

Sigurisht që Monica e ka marrë me sportivitet këtë pjesë dhe i është përgjigjur: “Po, e di!”

Pas