Aktualitet

LIVE/ Stadiumi në këmbë, Sali Berisha i shoqëruar nga Evi Kokalari në Air Albania


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 11/12/21 |
Opi Nion

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka hyrë në ambientet e stadiumit Air Albania.  Sikurse shihet nga pamjet ai është pritur nga brohorima dhe muzikë teksa i gjithë stadiumi është ngritur në këmbë.

Ajo që vihet re është shoqërimi i liderit demokrat nga aktivistja e PD në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Evi Kokalari. Me dy gishtat lart, Berisha përshëndeti demokratët dhe është ulur pranë Belind Këlliçit dhe Albana Vokshit.

Në një deklaratë të mëhershme, Berisha tha se asgjë nuk i pengon djemtë dhe vajzat e PD për t’u bashkuar në rithemelimin e PD.

Berisha tha se Kuvendi merr vendimet e veta ndërsa kreun e PD e cilësoi të pakallur që jep mesazhe turpi./Opinion.al

Pas