Kryesore

Live/Prokuroja largohet nga PD,Basha fut mediat brenda selisë dhe iu tregon dëmet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 08/01/22 |
Opi Nion

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka futur brenda mediat dhe po iu tregon atyre dëmet që janë shkaktuar në ambientet e selisë blu nga protesta e sotme.

Ai e nisi turin nga zyra e tij që ishte dëmtuar, nga ambientet e tjera të brendshme të selisë së PD dhe jashtë saj. Basha nuk preferoi t’i komentonte ato, por la kamerat të fiksonin gjithçka që ishte shkatërruar nga goditjet me sende të forta.

Më pas ai i ftoi të gjithë në sallën e mbledhjeve, ku edhe dha deklaratën e parë pas protestës në PD për nxjerrjen e tij nga zyra e kryetarit./Opinion.al

Pas