Aktualitet

Live/ Berisha dhe mbështetësit e tij futen në selinë e PD-së


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:47 - 13/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Berisha dhe Grupi i themelimit të Partisë Demokratike kanë hyrë në selinë e Partisë Demokratike.

Sikurse shihet në pamje ata nuk janë penguar nga askush ndërsa aktualisht ndodhen brenda selisë blu.

Ndërsa ishte duke u futur në seli, Berisha u shpreh se anëtarët e komisionit të përkohshëm do të vendosen në selinë e demokratëve dhe do të diskutojnë për problemet e rëndësishme të së ardhmes./Opinion.al

Pas