Kronikë

Librazhd/ Policia arreston 36-vjeçarin se theu xhamin e bankës, por…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 21/08/19 |
el ida

Një person ka thyer xhamin e derës së një banke të nivelit të dytë në qytetin e Librazhdit.

Lidhur me këtë ngjarje policia ka shoqëruar një 36-vjeçar, por pas verifikimeve të kryera, rezulton se ky person është me probleme mendore dhe nuk ka pasur qëllim grabitjen e bankës.

Mësohet se, pasi ka rënë alarmi i bankës, është informuar policia e cila ka shoqëruar menjëherë në komisariat 36-vjeçarin. Ndërkohë, policia njofton se po vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ Opinion.al.

Pas