Aktualitet

Lezhë/ Vetëvritet me armë zjarri 49-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 03/02/21 |
Semiljana Azizi

Një 49-vjeçar i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme, duke u vetëvrarë me armë zjarri.

Sipas informacioneve të policisë bëhet me dije se 49-vjeçari, i identifikuar me inicialet T.M,  në fshatin Torovicë të Lezhës është vetëvrarë, duke mos dhënë më shumë detaje.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftimi:

Më datë 03.02.2021, rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij, në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas