InstaBIZ

Ledri Vula së shpejti në një post të rëndësishëm larg muzikës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:42 - 20/09/18 |
b.f

Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm të kohës dhe këngët e tij janë kthyer në hite. Ndjekësit e tij në Instagram sa vijnë e rriten. Ashtu siç po ndodh edhe me karrierën e tij jo vetëm në muzikë.

Sipas burimeve për ‘Gazetablic’, shumë shpejt Ledri do të emërohet në një post të rëndësishëm në Kosovë, që nuk ka të bëjë me muikën.

Klubi basketbollistik “Z-mobile Prishtina” do ta emërojë reperin si kryetarin e klubit KB Prishtina. Zyrtarizimi i tij si nënkryetar pritet të bëhet në një konferencë për media.

Pas