InstaBIZ

Landi i ‘West side family’ bëhet baba për herë të parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 26/05/21 |
Opi Nion

Këngëtari i njohur i grupit “West Side Family”, Landi Hysi ka zbuluar se është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në rrjete sociale, ku në një foto shfaqet teksa mban foshnjën në krahë.

“Për momentin nuk ndodhem në shtëpi”, ka shkruar këngëtari krah fotos me bebin.

Sakaq, miqtë dhe ndjekësit e kanë uruar Landin duke zbuluar edhe gjinënë e foshnjës dhe emrin Lukas./Opinion.al

Pas