Politikë

Kuvendi miraton raportin e PS për inceneratorët, rrëzohet raporti i PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 10/03/22 |
Opi Nion

Sot Kuvendi ka miratuar raportin e Partisë Socialiste për inceneratorët, me 76 vota pro dhe 34 kundër.

Kuvendi miratoi raportin e mazhorancës kundër raportit të Jorida Tabakut.

Raporti i PD-së të Komisionit Hetimor për Inceneratorët mori 27 vota pro, 84 vota kundër dhe 0 abstenim./ Opinion.al

Pas