Aktualitet

“Kushte optimale”, Rama publikon pamjet e lagjes Rilindja në Fushë-Krujë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 12/08/21 |
Opi Nion

Procesi i rindërtimit vijon ende në vendin tonë pas tërmetit të 26 nëntorit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamje të banesave të rindërtuara në Fushë-Krujë.

Krahas videos kreu i qeverisë shkruan se për pak muaj në këto banesa do të strehohen 1,200 banorë.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje mbi lagjen e re Rilindja të Fushë-Krujës, ku edhe pak muaj do të hyjnë 1,200 banorë të rinj, me kushte optimale, ju uroj një ditë të mbarë.”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas