Kronikë

Kush është 19-vjeçari që mbeti i vrarë në ShkodërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:41 - 19/09/22 |
Opi Nion

Ky është Erjon Xhenje, 19-vjeçari që u vra mbrëmjen e djeshme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal pranë kryqëzimit të Kirasit, në zonën e njohur si ‘Rruga e Gjerë’.

Autorët, të cilët lëviznin me motoçikletë, qëlluan me breshëri plumbash duke e lënë të vdekur në vend 19-vjeçarin.

Në një reagim zyrtar policia e Shkodrës bëri me dije se motoçikleta u gjet e djegur në lagjen ‘Gurrile’ dhe po ashtu është gjetur edhe arma e dyshuar se është përdorur në këtë vrasje.

Pas