-Jetë dhe Stil

Tiranë/Kur makinat parkohen në uraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:07 - 14/10/15 |
root

E dimë që në kryeqytet parkimi është “luks”, por edhe ti parkosh këto të fundit në urat ku kalojnë këmbësorët, nuk është parë e dëgjuar. Këtë foto e kemi marrë nga faqja zyrtare e Olti Currit, sepse ishte vërtetë një çudi nga ato shqiptaret. “Ose të venë nga një polic trafiku në çdo urë, ose të mos lenë  makinat të kalojnë nga ura e këmbësorëve”, shkruan Olti në dixhiturën e kësaj fotoje… Ndërsa ne kemi të tjetra pyetje, “Si ta ketë ngjitur i zoti makinës. mjetin në trotuar, Nga i lindi kjo ide për të parkuar pikërisht në urë?!”. Në rast se na lexon i lutemi të lë një koment…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas