Kryesore

 Kur do të mbahet protesta e radhës? Flet Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 09/01/22 |
Opi Nion

Në një dalje për mediat përpara selisë së PD, Sali Berisha kërkoi të sigurojë demokratët që protestat do të vijojnë, por në një kohë kur të jetë e përshtatshme për demokratët.

“I siguroj demokratët që protesta e radhës do të mbahet, por gjithçka do të jetë në funksion të interesit të tyre dhe  kur të gjykohet koha më e përshtatshme. Ata që pranojnë për kryetar të PD-së kryetarin e emëruar nga Rama me policë, bëjnë një akt destabilizues ndaj Shqipërisë”, tha Berisha./Opinion.al

Pas