Sport

Kundërshtarë në fushë, marka e njohur bën bashkë Messin dhe RonaldonBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:38 - 19/11/22 |
Opi Nion

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, dy futbollistët e famshëm të cilët i kemi parë gjithmonë  përballë njëri-tjetrit në fushën e blertë janë bërë bashkë në një reklamë për firmën e njohur “Louis Vuitton“.

Në foton, të cilën të dy lojetarët e kanë shpërndarë në rrjetet sociale ata shfaqen përballë njëri-tjetrit dhe luajnë shah mbi një çantë të brendit të njohur të modës.

Shpenzimet e markës në fjalë për një reklamë të tillë kanë qenë të jashtëzakonshme por në fund ia ka vlejtur, pasi suksesi ka qenë i garantuar.

Fotoja ka thyer rekordet me pëlqimet dhe komentet e marra.

“Fitorja është në mendje”, shkruhet në foton e dy futbollistëve.

Pas