Kronikë

Kultivonin bimë narkotike, arrestohen dy vëllezërit në MallakastërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:43 - 24/09/22 |
Opi Nion

Dy persona janë arrestuar nga policia në Mallakastër, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike.

Policia bën me dije se në pranga gjatë operacionit “Tentativa” u arrestuan dy vëllezërit Shkëlqim dhe Ramadan Hoxhaj.

Njëri prej tyre është arrestuar në tentativë duke kaluzar kufirin për t’u larguar nga Shqipëria, ndërsa vëllai tjetër duke ujitur bimët narkotike./ Opinion.al

Pas