Kryesore

Kryesia e PD-së mblidhet të premten, çfarë do të diskutohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 16/06/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike do të mbledhë kryesinë ditën e premte.  Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, në një mesazh që u ka nisur demokratëve njofton se më datë 18 Qershor 2021 do të zhvillohet mbledhja e Kryesisë së Partisë, me këtë rend dite:

  1. Miratimin e metodologjisë së analizës në nivel Qarku, Dege, Grupseksioni dhe Seksione për maskrën zgjedhore të 25 Prill.
  2.  Thirrjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë më datë 17 Korrik 2021, dhe miratimi i rendit të ditës së Kuvendit.

Kryesia mblidhet për herë të parë pas rikonfirmimit të Lulzim Bashës në krye të PD-së.

Mesazhi i Gazment Bardhit

Të nderuar anëtarë të Kryesisë,

Ditën e premte, datë 18 Qershor 20
21, ora 11:00, do të zhvillohet mbledhja e Kryesisë së Partisë, me këtë Rend Dite:

Miratimi i metodologjisë së analizës në nivel Qarku, Dege, Grupseksioni dhe Seksione për maskrën zgjedhore të 25 Prill.
Thirrjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë më datë 17 Korrik 2021, dhe miratimi i rendit të ditës së Kuvendit.
Me respekt,

Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi”/Opinion.al

Pas