Aktualitet

Kryeministri Rama sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:37 - 15/10/20 |
el ida

Kryeministri Edi Rama do të jetë mbrëmjen e sotme në një intervistë ne emisionin “Opinion” në orën 21:00, përballë një paneli gazetarësh.

Zhvillimet më të fundit të aktualitetit, situata Covid, raportet mes opozitës dhe mazhorancës, raportet mes Presidentit dhe Kryeministrit, përgatitja për fushatën zgjedhore do të jenë disa nga temat, mbi të cilat do të përqendrohet biseda në studio./Opinion.al

Pas