-U tha në Opinion

Kryemadhi: Rama, i vetmi njeri në politikë me kartelë nga pavioni 5


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:37 - 26/10/20 |
el ida

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ka cilësuar Kryeministrin Rama si të vetmin njeri me kartelë në politikë. Kjo deklaratë e Kryemadhit ka ardhur në “Opinion” lidhur me një publikim të Kryeministrit Rama në Instagram.

Në një video ku shfaqej Kryemadhi me Petrit Vasili, duke ironizuar Edi Ramën, Kryeministri ngrinte pyetjen: Dini gjë ku bie ky pavioni?

“I vetmi njeri me kartelë në politikën shqiptare nga pavioni nr.5, është personi që po pyet aty”, tha Kryemadhi.

Ndërkohë, e pyetur në studio nëse gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste, Rama ishte treguar shpërfillës ndaj LSi, Kryemadhi u shpreh:

“Ka përmendur LSI dhe Monika 85 herë, nuk është shpërfillës, por është makth”./Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

Dini gjë ku bie ky pavioni? 🤭

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Pas