Kryesore

Kryemadhi do të përfaqësojë në Kuvend qarkun e Fierit,digjet Kejdi Mehmeti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:43 - 21/06/21 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vendosur të përfaqësojë qarkun  e Fierit në Kuvendin e Shqipërisë.

Rrjedhimisht është djeguar Kejdi Mehmeti.

Lajmi është bërë i ditur nga burime të KQZ-së, teksa Kryemadhi ka dërguar kërkesën e saj, që të marrë mandatin e fituar në Fier.

Teksa kujtojmë që LSI ka fituar gjithashtu edhe një mandate në Tiranë, dhe sipas renditjes këtë mandat e merr Petrit Vasili./Opinion.al

Pas