Kronikë

Krujë/ Makina përplas këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 06/08/21 |
Opi Nion

Një 68-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme pasi është përplasu nga një makinë në fshatin Kameras të Krujës.

Policia njofton se një mjet ende i pa identifikuar, ka përplasur këmbësorin Bujar Metaj, e më pas, është larguar nga vendngjarja.

Aktualisht, i plagosuri ndodhet në spital, në gjendje kritike, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentin si dhe identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të makinës.

Pas