InstaBIZ

Kristina Bakiu në “Miss World”, organizatorët e zgjedhin në minutën e fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:46 - 23/11/15 |
root

Dy muaj më parë, Shqipëria zgjodhi përfaqësueset e saj për dy kompeticione të rëndësishme bukurie, Miss Universe dhe Miss World.

Megi Luka po bëhet gati të na përfaqësojë në garën e më të bukurës së universit ndërsa Daniela Pajaziti e zgjedhur si Miss World Albania, nuk do të marrë pjesë në kompeticionin e bukurisë. Në vend të saj, Shqipërinë do ta përfaqësojë bukuroshja Kristina Bakiu.

Se çfarë ka ndodhur mes Danielës dhe zotërueses së patentës së Miss World në Shqipëri, kjo mbetet për t’u zbuluar në vijim, por fakt është që Shqipërinë në këtë event po e përfaqëson, Kristina e cila ndodhet aktualisht në Kinë.

mw15sq1kristinaaaa

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas