-Jetë dhe Stil

Sjelljet e meshkujve që “çmendin” femrat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:04 - 23/11/15 |
root

Një femër mund ta bësh për vete jo vetëm me fjalë por edhe me xheste, ja disa prej tyre:

  1. Ti hapni derën dhe ta lini të kalojë përpara
  2. Ta ruash kafshatën e fundit të ushqimit tënd për të
  3. Të kalosh kohë me familjen tënde
  4. Të prekesh nga një film romantik për vajza
  5. Ta puthësh në kokë
  6. Ti lësh xhaketën tënde kur ajo ka ftohtë

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas