Kronikë

Krimi në Klos/48-vjeçari u godit nga gruaja e vajza,sherri nisi në mbrëmje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:42 - 26/07/21 |
Opi Nion

Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i ndodhur gjatë natës së kaluar në fshatin Gurrë e Vogël, në Bashkinë e Klosit.

Dyshohet se viktima Ylber Elezi është goditur nga familjarët e tij, pas një sherri çasti në familje.

Dyshimet e para janë që viktima është goditur në koke, ndërsa ka qenë i dehur. Ndërkohë, mësohet gjithashtu se sherri në familje ka nisur që prej orëve të para te mbrëmjes, ndërsa kanë qenë fqinjët që kanë njoftuar policinë.

Me të mbërritur në vendngjarje, policia ka thyer derën e banesës dhe është futur brenda, ku kanë parë bashkëshorten dhe vajzën e viktimës, të cilat kanë thënë se Ylberi po flinte gjume.

Policia ka shoqëruar bashkëshorten dhe vajzën e viktimës për të hedhur me shume dritë mbi ngjarjen./Opinion.al

Pas