Rajoni

Koronavirusi/ 40 viktima në 24 orët e fundit në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:51 - 03/03/21 |
Opi Nion

Greqia ka raportuar në 24 orët e fundit 40 viktima dhe 2,702 raste të reja të reja me COVID-19.

Në shtetin helen që nga fillimi i pandemisë kanë humbur jetën në total 6,597 persona, Ndërsa numri i përgjithshëm i rasteve me COVID-19 ka arritur në 197,279.

Pavarësisht masave shtrënguese situata epidemiologjike në Greqi mbetet shqetësuese./ Opinion.al

Pas