InstaBIZ

Kim Kardashian siç nuk e kemi parë thuajse kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 20/08/19 |
el ida

Yllin e serialit “Keeping up with the Kardashians”, Kimin, e kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje. Me flokët e krehur dhe makeup perfekt, si dhe e veshur me markat më të njohura dhe trendet më të fundit të modës, Kimi dukej gjithmonë në super formë.

Por së fundmi, ajo është fotografuar nga paparacët teksa shkonte të darkonte me bashkëshortin, Kayne West, dhe të gjithë janë habitur nga pamja e saj.

Kim është parë teksa hipte në makinë për të udhëtuar drejt restorantit e veshur sportive, me tuta, një bluzë të gjerë dhe atlete,

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte fakti që ylli i “KWK” kishte dalë pa grimë në fytyrë dhe tek-tuk i dukej edhe ndonjë akne.

Rrallëherë ka ndodhur ta shohim Kim-in në gjendje të tillë,  mirëpo duhet të mësohemi me pamjen e saj edhe jashtë ekranit dhe Instagram-it, pasi dhe ajo është njeri si gjithë të tjerët./Opinion.al

Pas