InstaBIZ

Kim Kardashian siç e ka bërë nëna


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 01/12/15 |
root

Kim Kardashian ka potuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto nudo e ulur në shkretëtirë. Ndonëse është  në fillimet e para të shtatzënisë dhe në pritje të fëmijës së saj të dytë, duket shumë seksi dhe provokuese.

1243

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas