-Shëndeti

Rritet numri i personave që nuk konsumojnë mëngjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 01/12/15 |
root

Është vakti më i rëndësishëm i ditës, thonë të gjithë dietologët dhe mjekët por gjithnjë e më shumë po anashkalohet nga të gjithë.

Sipas Daily Mail, në Britaninë e Madhe këto dy vitet e fundit është rritur akoma më shumë numri personave që nuk konsumojnë vaktin e mëngjesit.

Kujdes mëngjesi është vakti më i rëndësishëm ditës nëse nuk e konsumoni rregullisht do të keni probleme me shëndetin por edhe me gjendjen shpirtërore.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas