InstaBIZ

Kim Kardashian ndikon dhe te vipat shqiptarë, a e kopjoi Luana atë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:07 - 10/10/18 |
el ida

Luana Vjollca e postoi me shumё krenari veshjen e fundit nё Instagram. Njё komplet, bluzё “crop top“ me njё krahё, dhe njё fund tё ngushtё pas trupit e tё carё deri lart qe ekspozon bollshёm kёmbёn, i cili ka tё njёjtёn ngjyrё.

Tek Luana, ajo ёshtё jeshile e thellё.  Por saktёsisht tё njёjtёn gjё por nё ngjyrё tjetёr ia kemi parё yllit tё reality show-t, Kim Kardashian.

Dhe kjo nuk ёshtё hera e parё qё moderatorja “kopjon“ mё tё famshmen e klanit Kardashian. Modele flokësh, veshjesh e pozash të ngjashme midis tyre ka pasur dhe më parë.

Pas