-Jetë dhe Stil

Këto janë gjërat që meshkujt kërkojnë nga një femër me të cilën pretendojnë të martohen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:57 - 10/03/18 |
b.f

Ndoshta meshkujt janë shumë të thjeshtë për t’u bërë për vete, por kur vjen puna te lidhjet serioze apo martesa ata janë shumë selektiv. Një mashkull do e mendonte shumë më gjatë se një femër para se të hidhte hapin e madh. Por që ta bëjmë më të thjeshtë, ekspertët kanë zbuluar 5 karakteristika që një femër duhet t’i ketë patjetër, në mënyrë që të kthehet në gruan e ardhshme. Lexojini si më poshtë:

1 – Vetëbesim

2 – Pavarësi

3 – Të ketë sens humori

4 – Të kenë një mendje të hapur kur vjen puna te seksi

5 – Të kujdesen për veten

Pas