-U tha në Opinion

Këto janë 4 akuzat kryesore ndaj Taulant Ballës, por çfarë deklaron ai


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:43 - 11/10/18 |
b.f

Në studion e emisionit ‘Opinion’ u publikuan katër akuza të bëra nga opozita, Fredi Alizoti dhe Emiljano Nuhu në lidhje me Taulant Ballën.

1-Balla është akuzuar nga ish-kryeministri Sali Berisha për lidhje me një njeri me precedent penal në fushën e narkotikëve.

2-Nga kreu i PD-së, Lulzim Basha për çështjen e ‘Toyota Yaris’, për të cilën është edhe në gjyq me kreun e PD.

3-Është akuzuar nga Fredi Alizoti që ka kërkuar t’a takojë dhe të ndërhyjë në çështjen ‘Babale’.

4-Akuzuar nga Emiljano Nuhu për çështjen Xhisiela.

Nga ana tjetër, ishte vetë Taulant Balla që përmes një ndërhyrje live për Opinion, i hodhi poshtë këto akuza, duke deklaruar se nuk ekziston asnjë akuzë ndaj tij apo nga ndonjë burim tjetër, përveçse nga PD.

Pas