Kryesore

Keni forcë ta rrisni LSI? Meta:Të rikthehemi në majë të Jezercës e Korabit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:46 - 11/06/21 |
Opi Nion

Gjatë fjalës së tij ditën e sotme, Preisdenti i shkarkuar nga Kuvendi, Ilir Meta është pyetur nëse ka ende energji për të qenë në krye të partisë të cilën ai vetë themeloi LSI.

Pas 24 korrikut i qendroni ende planit tuaj për të marr drejtimin e LSI, pasi tani nuk jeni më ende i ri, keni forcë për ta rritur atë parti?”– është pyetur Ilir Meta.

Kësaj pyetje Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur t’i shmanget duke e ftuar gazetaren të rikthehet sërish në majat më të larta të malit të Jezercës dhe Korabit.

Une te ftoj të rikthehemi në majë të Jezercës dhe Korabit në çdo moment. Do jemi vazhdimisht në kontakt në malet tona më të larta. “- tha Meta.

Ndër të tjera Presidenti Ilir Meta është shprehur se kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktiv por sëshpejti do të vijë me komunikime më të shpeshta me median dhe publikun./Opinion.al

Pas