InstaBIZ

Këngëtarja shqiptare, “përvëluese” në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 15/10/18 |
b.f

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor, që do të përbëjë rikthim me një këngë ritmike.

Por përveç punës me këngën e re, Fjolla po shfaqet shumë aktive edhe në Instagram, aty ku së fundmi ka ndarë një sërë fotosh “hot”, duke bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Fjolla duket se ka qenë pjesë e një seti fotografik “përvëlues” dhe format e saj seksi të lënë vërtetë me gojë hapur.

Ajo shfaqet mjaft provokuese me të zeza, teksa pozon e shtrirë dhe nxjerr në pah linjat atraktive, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

 

View this post on Instagram

 

Bee a bad ass with a good ass ! ?

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

 

View this post on Instagram

 

#fustani …

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

 

View this post on Instagram

 

Hot with a bit of gangster ?

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

 

View this post on Instagram

 

I fell asleep like this??

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

Pas