InstaBIZ

Kendall Jenner dëshiron të bëhet nënë


               Publikuar në : 13:34 - 08/10/19 |
xhu lia

E vetmja në familjen Kardashian-Jenner, e cila ende nuk është bërë nënë është modelja Kendall Jenner. Tashmë edhe ajo ka nisur të ndjejë nevojën për t’u bërë nënë dhe diçka të tillë ja ka thënë motrës së saj Kim Kardashian.

Kendall është shprehur se dëshiron që fëmija i saj të shohë gjëra sa më interesante gjatë jetës së tij në mënyrë që kur të rritet të jetë më tepër i shkathët.

Kjo deklaratë e modeles duket se i habitur ndjekësit e tyre pasi asnjëherë më parë ajo nuk e ka shprehur një dëshirë të tillë./Opinion.al/

Pas