Kronikë

Kavajë/ U vetëvra në komisariat, i riu dyshohet se përdori lidhëset e këpucëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:16 - 04/05/22 |
Opi Nion

Një 28-vjeçar u vetuar në ambientet e Komisariatit të policisë së Kavajës, pasi akuzohej për vjedhje.

Mësohet se i riu Ilvi Meta ka dhënë fund jetës rreth orës 19:08 duke u vetvarur me lidhëset e këpucëve.

Ndërkohë, Drejtori i Policisë së Qarkut të Tiranës Florenc Panganika dhe një grup ekspertësh të SHÇBA janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë së Kavajës, për të hetuar ngjarjen.

Pas