InstaBIZ

Katy Perry flet për raportin që ka me djalin e të fejuarit të saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:20 - 19/09/19 |
xhu lia

Këngëtarja Katy Perry ka qenë e ftuar në emisionin e njohur “The Ellen Show”. Ajo është shprehur lidhur me historinë e saj të dashurisë me aktorin Orlando Bloom.

Këngëtarja theksoi bashkëshorti i saj i ardhshëm është mbështetja e saj më e madhe si fizike ashtu edhe emocionale.

Ndonëse ajo ende nuk është bërë nënë, kujdesi për djalin e partnerit të saj, i cili është vetëm 8 vjeç i ka dhënë mjaft maturi Perryt.

 “Ne duhet të jemi jashtë derës së shtëpisë në orën 7:30 për të qenë në shkollë në orën 8:15 dhe nuk mund të jemi me vonesë. Më parë unë nuk zgjohesha deri në 11 të mëngjesit, ndërsa tani shtrihem në shtrat si në një njeri normal në orën 10 të darkës. Mendoj se kjo gjë më ka maturuar përfundimisht”,– ka treguar këngëtarja.

Ajo dhe aktori i njohur Bloom pritet t’a kurorëzojnë së shpejti në martesë lidhjen e tyre disavjeçare./Opinion.al/

Pas