InstaBIZ

Kartolina e fundvitit/Harry dhe Meghan prezantojnë për herë të parë vajzën e tyre


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:19 - 23/12/21 |
Opi Nion

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë kartolinën e tyre të Krishtlindjes. Mesazhi i tyre i fund-vitit shënon edhe herën e parë që Sussex-ët kanë ndarë një foto të vogëlushes së tyre Lili.

Më herët këtë dhjetor, edhe William dhe Kate ndarë kartolinën e Krishtlindjeve, ashtu si Charles dhe Camilla.

“Gëzuar festat”, thuhet në kartolinë.

“Këtë vit, 2021, ne mirëpritëm arrdhjen në jetë të vajzës tonë, Lilibet. Archie na bëri një “mama” dhe një “baba”  ndërsa Lili na bëri një familje.”

Shënimi vazhdon të detajojë një numër organizatash që Sussex-ët po mbështesin këtë vit. “Ndërsa presim me padurim vitin 2022, ne kemi bërë donacione në emrin tuaj për disa organizata që mbrojnë familjet,  ato që zhvendosen nga Afganistani, dhe te familjet amerikane që kanë nevojë për leje prindërore me pagesë:

Ju urojmë një sezon të mbarë festash dhe një Vit të Ri të begatë,

Si gjithmonë,

Harry, Meghan, Archie & Lili”, thuhet në kartolinë./Opinion.al

 

Pas