InstaBIZ

Kanye West e ka blerë celularin e parë për t’i thënë Kim Kardashian që duhet të ndahet nga bashkëshorti i saj!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:50 - 20/08/18 |
b.f

Kim dhe Kanye janë një nga çiftet më të komentuara të botës. Ata janë bashkë prej 8 vitesh, ndërsa dashurinë e tyre e kurorëzuan në martesë 4 vite më parë. Çifti ka 3 fëmijë dhe pavarësisht uljeve dhe ngritjeve, problemeve dhe thashethemeve për ndarje, Kim dhe Kanye kanë vërtetuar që dashuria e tyre do t’i kalojë të gjitha pengesat.

Më parë ata kanë qenë miq të ngushtë, por Kanye asnjëherë nuk e ka fshehur dashurinë për yllin e rrjeteve sociale edhe kur ajo ishte e martuar me meshkuj të tjerë, shkruan Opinion.al. Siç dihet, Kim ka pasur dy martesa të tjera përpara Kanyes.

Martesa e saj e dytë ishte me basketbollistin Kris Humphries, fakt të cilën Kanye mësa duket nuk e ka duruar dhe ka blerë celularin e tij të parë për t’i thënë Kimit që është gabim, dhe ajo nuk duhet ta bëjë. Mësohet se Kanye i ka thënë bukuroshes që tashmë është bashkëshortja e tij, gjëra të pakëndshme për Kris dhe ka bërë një parashikim se si do të ishte martesa e saj me Kris, sipas Opinion.al.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë këngëtari ndërsa ishte ulur në tavolinë me Kim, dhe këtë histori ia tregon miqve të ngushtë të çiftit, këngëtarit John Legend dhe modeles Chrissy Teigen./Opinion.al

Pas