InstaBIZ

Kanye West do 7 fëmijë nga Kim Kardashian, ja si përgjigjet prerazi ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 16/10/18 |
el ida

Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkëshortja e reperit të njohur Kanye West, është tronditur nga deklarata e burrit të saj. Ai ka treguar se do të ketë me të shtatë fëmijë.

Këto deklarime Kanye West i dha gjatë një bisede me presidentin e Ugandës, Yoweri Museveni, por  sipas mediave të huaja Kim ka mbetur e shtangur dhe e befasuar nga fjalët e burrit të saj.

37 vjeçarja madje i është përgjigjur burrit të saj duke thënë ”Jo falemnderit!”, pasi ajo nuk do që të jetë nënë e shtatë fëmijëve.

”Nuk më pëlqen të kem shtatë fëmijë”, ka thënë më tutje Kim Kardashian.

Pas