Kronikë

Kamioni përplas të moshuarin në autostradën Durrës-Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:22 - 05/03/21 |
Opi Nion

Një aksisdent ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në autostradën Durrës-Tiranë, ku një 65-vjeçar teksa lëvizte me biçikletë është përplasur nga një kamion.

I moshuari ka mbetur i plagosur dhe pas aksidentit është transportuar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Ndërkohë, autoritetet bëjnë me dije se drejtuesi i kamionit është është shoqëruar në ambientet e policisë dhe po merret në pyetje për zbardhjen e plotë të aksidentit./Opinion.al

Pas