Aktualitet

Aksident në Rrogozhinë/ Përplasen 3 mjete, ndërron jetë një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:54 - 06/03/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë, ku për pasojë një person ka ndërruar jetë.

Bëhet me dije se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe tre persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë. Dyshohet se shkak për aksidentin të jetë bërë lagëshitra në rrugë.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Durrësit dhe sipas informacioneve të para janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas News24 një nga personat e plagosur nuk ka mundur t’u mbijetoi plagëve të marra.

Në vendngjarje menjëherë ka mbërritur policia, e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas