Aktualitet

EMRAT/2 viktima nga aksidenti, kush është oficeri i burgut që humbi jetën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:57 - 06/03/21 |
Opi Nion

Ka shkuar në 2 numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën ditën e sotme në një aksident automobilistik në Rrogozhinë.

Bëhet me dije se ka humbur jetën në vendngjarje një burrë i identifikuar si Tonim Mehilli 54 vjeç. Ndërsa viktima e dytë është një grua e identifikuar si Merushe Koni 60-vjeçe e cila ndodhej pasagjere në një nga tre mjetet që u përfshinë në aksident.

Mësohet se 54-vjeçari që ka humbur jetën në aksident është oficer burgu dhe ishte nisur për në punë në Burgun e Peqinit.

Mes 3 të plagosurve ështe dhe një fëmijë 10 vjeç.

Viktima e dytë, gruaja e cila ishte pasagjere ka humbur jetën teksa ishte duke u transportuar në spital. Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i njërit prej automjeteve./Opinion.al

 

Pas