Aktualitet

Kaliforni, midis të vrarëve dhe persona me autizëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 02/12/15 |
b.f

Qendra e cila është sulmuar mesditën e sotme në San Bernardino në Kaliforni është një strukturë e cila merret me trajtimin e personave që vuajnë nga autizmi i lehtë dhe i rëndë. Dave Hall, i cili ka të bijën që kurohet në këtë strukturë tha për televizionin lokal se askujt nuk ia kishe marrë mendja se do të sulmohej një qendër e tillë, me një shërbim të tillë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas