Te Fundit

Hillary Clinton “Refuzoj ta pranoj këtë si normale. Duhet të veprojmë tani”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:05 - 02/12/15 |
b.f

Ka reaguar menjëherë përmes një mesazhi në Twitter, kandidatja për presidente Hillary Clinton, në lidhje me ngjarjen e rëndë në San Bernardino të Kalifornisë.

hc

Sipas policisë, tre persona të armatosur rëndë dhe me antiplumb kanë qëlluar dhe vrarë minimumi 20 vetë, në një qendër për persona me aftësi të kufizuara.

Ndërkohë presidenti Obama është informuar nga këshilltari i tij për sigurinë kombëtare në lidhje me ngjarjen, dhe ka  kërkuar të jetë vazhdimisht i informuar, minutë pas minute

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas