Aktualitet

Jeta,vendi i mrekullive/Rama takon111-vjeçaren:Mendja top e zemra e bardhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 18/03/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka vizatuar ditën e sotme shtëpinë e një të moshuare plot 111 vjeç.

Mësohet se nënë Zenepeja, tanimë ka marrë dhe vaksinën kundër COVID-19.

Nënë Zenepja, siç u konfirmua edhe nga familjarët, ka dashur prej kohësh të kishte një takim me kryeministrin Rama  dhe kjo u arrit këtë të enjte.

“111 dhe tanimë e vaksinuar, mendja top e zemra e bardhë si bora- Jeta është vendi i mrekullive”, shkroi kryeministri./Opinion.al

Pas