InstaBIZ

Ja si ja festuan fansat ditëlindjen Noizyt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:35 - 28/09/15 |
root

Të dielën në mbrëmje reperi Noizy ka festuar ditëlindjen e tij të 29-të. Dhe këtë ditë të veçantë e ka ndarë me njerëzit që e duan më shumë, fansat e tij. Veç kësaj miqtë i kishin përgatitur një tortë ku qirinjtë e së cilës, reperi i fiku në vendin më të dashur, skenën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas